Technologie

Na vodorovné plochy používáme mycí stroje Kärcher a Numatic s kotoučovými disky nebo válcovými kartáči, případně vysokorychlostní diskový stroj, na svislé povrchy pak vysokotlaký vodní agregát s rotační tryskou. Typickým příkladem pro nasazení této techniky jsou chodby administrativních budov, jídelny a varny, výrobní haly, sklady, strojovny, kotelny a zauhlování.

V místech, kde by použití podlahových mycích strojů nebylo efektivní, používáme úklidové vozíky, které jsou vybaveny nádobou na čisticí roztok, odpadní nádobou s lisem a pytlem na odpad.

K praní běžných koberců a čalouněného nábytku používáme čistič Kärcher s vodní clonou, který odstraňuje alergeny i mikroskopický prach. Při pravidelné údržbě koberců a čalouněných povrchů touto technologií se významně omezuje expozice zaměstnanců a možnost vzniku alergie.

Čištění moderních zátěžových koberců provádíme s využitím suché technologie Vorwerk. Tento postup byl úspěšně odzkoušen a je našimi zákazníky ve stále vyšší míře vyžadován.

Na běžné vysávání koberců všech druhů využíváme především anglické vysavače Hoover a Numatic s rotačním kartáčem, který důkladně pročesává a čistí vlákna koberce.

Na venkovní úklidy používáme malotraktory AGS Jičín s originálními doplňky - radlice, sekačka a sběrač, zametací a kropicí zařízení, zametací stroje Karcher a travní sekačky a křovinořezy Vari Honda.