Přípravky

K čištění a dezinfekci používáme převážně běžné čisticí a dezinfekční prostředky české výroby od společností Zenit a Bochemie. Tuzemské výrobky jsou svými mycími i dezinfekčními schopnostmi plně srovnatelné se zahraničními. Výjimkou jsou provozní náplně podlahových automatů, kde je použití speciálního čisticího prostředku předepsáno výrobcem. Na praní záclon, závěsů, ručníků aj. využíváme zejména výrobky společnosti Procter & Gamble.

Na přání zákazníka můžeme samozřejmě zajistit i použití konkrétního přípravku. Na základě těchto požadavků se některé speciální zahraniční přípravky postupně staly novým standardem (např. přípravky od společnosti SC Johnson).

Zásobníky tekutého mýdla doplňujeme tekutými mýdly tuzemského výrobce Tomil, který nabízí širokou škálu kvalitních výrobků různých barev a vůní. Všechna používaná tekutá mýdla obsahují zjemňovače pokožky a jsou dermatologicky ověřena. Náročným zákazníkům můžeme nabídnout luxusní toaletními přípravky od společnosti Kimberly- Clark, Törk.

Při výběru nového vhodného prostředku upřednostňujeme takový, který představuje co možná nejmenší zátěž pro životní prostředí. Klademe důraz na dodržení dávkování doporučeného výrobcem a na hospodárné využití přípravku.